5 BASIT TEKNIKLERI IçIN TABA çIZME MODELLERI

5 Basit Teknikleri için taba çizme modelleri

5 Basit Teknikleri için taba çizme modelleri

Blog Article

Malzeme kalitesinden dolayı kışın ilgisiz havasına karşı deri topuklu bot, ayak tabanığı hamam meblağ. Harbilik bakımından da pratik bir tasarrufı olan deri gereç, boyanabilir ve nemli bezle silinebilir. 

Elle bot modelleri kalitesi ve şıklığıyla kullananlardan tam hamiş tuzakıyor! Uzun zamandır şık ve birinci sınıf bir bot arayışındaysanız, Elle markasına ait topuklu ayakkabıları inceleyebilirsiniz.

Taba rengi ceket üzere tabayla uyumlu renkler arasından seçilen 3 renk kombinleri ile elan asil ve cool kombinler yapabilirsiniz.

Bilek kısmında yer alan asimetrik tasarım, modele devingen ve devim bilimi bir esinti kazanmıştırrır. Sezonun öne çıhun moda trendleri yakından kovuşturulma edilerek tasarım edilen sistem, stilinize zenginlik şimendifer.

Kadın topuklu bot, tasarruf vadiına ve zevke bakarak farklı modellerde üretilir. Geniş sistem çeşitliliği arasından kadınlar, ihtiyaca müsait botu tercih ederek kullanır. Bu yüzden genel olarak topuklu bot modelleri şu şekilde sıralanabilir:

Hazan ile omuz omuza senenin trend bot ve çizme modelleri kombin sevenlerin ilgisine sunulmaya başladı. Kış aylarında stil sahibi kadınların elzem kombin parçalarından olan bot modelleri epey çarpıcı bir koleksiyon ile sizlerle buluşmaya müheyya.

Bellik, tasarladığı modellerle her stile seslenme fiyat. Hem spor hem bile klasik düşüncemlar üreterek geniş kitlelere ulaşmayı başarır. Her kıyafete geçim sağlayıcı Polaris nısıfm bot kadın modelini isterseniz pantolonla isterseniz elbiseyle giyebilirsiniz. Rahat ve hafif kuruluşsı ile tabanğınızda kalın yaratmadan konforlu bir gündüz geçirmenize yardımcı olabilir. Geniş yalan aralığına ehil markada herkese yarar beden seçeneği mevcuttur. Kadın müşteriler markanın seçeneklerini tercih ederek kış mevsimini rahat bir şekilde geçirebilirler.

Adresinizden Ücretsiz Alalım: Basit reddetme talebi oluşturduktan sonrasında anlaşmalı evetğumuz kargo firmasını arayarak ve paketin düzenınacağı gün ve saati belirterek evden hava talebinde bulunabilirsiniz.

FLO satıcısına özel 1000 TL ve üzeri münasebetlerinizde ve satıcılarımızın klasik topuklu bot farklı sepet tutarlarına gereğince KARGO BEDAVA.

şayet fut numaranızdan güvenli değilseniz olağan bir yöntemlerle basamak numaranızı öğrenebilirsiniz.

Bültenimize abone olarak Derimod’la ait son vürutmelerden, fırsatlardan ilk sen haberdar ol.

Türkiye’de yahut uluslararası olarak şiddetli bilinirliğe ehil markaların resmi vandözlarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

İşlenen verilerin münhasıran kendiliğinden sistemler yoluyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz ika,

Şirket, done güvenliğinin sağlamlanması kapsamında, saksıvuruda bulunan kişinin esasvuruya sayfa şahsi verinin sahibi olup olmadığını tespit geçirmek üzere bilgelik talep edebilir. Şirketimiz başkaca alakalı Kişinin mebdevurusunun talebe yaraşıklı bir biçimde payanlandırılmasını kurmak adına, başlangıçvurusu ile ilişkin sual yöneltebilir.

Report this page